Keresztyén énekes könyv. A Dunántúli Ágostai Hitvallású Evang. Egyházkerület tulajdona. Legújabb kiadás, mely a nevezett egyházkerület határozatából szükséges igazításokkal újra szerkesztetett.
Magyar-Óvár, 1904. Czéh Sándor-féle Könyvnyomda. 540 + [2] p.
A kötet elejébe helyezve az egykori tulajdonos fiának születési anyakönyvi kivonata.
Poss.: Nagy Jenő ev. tanító, 1905. nov. hó.
Kiadói, díszesen aranyozott, vaknyomásos, enyhén kopott egészbőr kötésben, jó példány. Rendkívül ritka kiadás, az általunk hozzáférhető könyvészetekben nem fellehető.