21107.
Lezárult 481. Gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 600 Ft
[Widmann, Wilhelm] V. Vidman: Színház és forradalom. Kapcsolatuk és kölcsönhatásaik a XVIII., XIX. és XX. században. Moszkva- Petrográd, 1923, Állami Kiadó, 100+(2) p. Orosz nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált elülső borítóval, régi bélyegzőkkel. //
Widmann, Wilhelm: Theater und Revolution. Ihre gegenseitigen Beziehungen und Wirkungen im 18., 19. und 20. Jahrhundert. Russian language edition. Paperback, with damaged cover.