Petőfi Sándor ujabb költeményei. 1847-1849. I -II kötet. Pest, 1858. Emich Gusztáv, 284p. IV. + 288 VI. 1. p. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben Első kiadás. Első kötet hátsó borító nélkül, gerinc levált, II, kötet alul golyót kapott, néhány lapon sérüléssel