Üvegtárgyak

Tételek száma: 396

Murano kétrétegű váza, melegen rátekert száldíszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
12161.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69

Kristály italos pohár készlet, részben savmaratott talpazat résszel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
12162.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
12,34

Thomas Bavaria kristály likőrös pohár szett tálcán. Címkével jelzett a poháron, gravírozva jelzett a tálcán, hibátlan. Tálca 32x17 cm, pohár m: 10 cm
12163.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Török aranyozott üvegtál, tengerparti jelenettel díszítve, certifikáttal, dobozában, 27x30 cm
12164.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Skandináv iparművész színezett iparművész váza, címkével jelzett, m: 26 cm
12165.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,86

Ocean Budapest antik bolti ruszlis üveg. Jelzett, kis pattogzással, d: 15,5 cm, m: 17 cm
12166.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott tengeri élőlényeket ábrázoló jelenttel, gömb alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 6 cm
12167.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
14,29

Kristály váza kék peremmel, formába fújt, csiszolt, hibátlan 31 cm
12168.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
11,04

2 db halas üveg levélnehezék- 7 cm
12169.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Nagyméretű iparművész vastag üveg fazoletto virágtartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27 cm
12170.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

12171.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Antik kristály gyümölcsmintás kínáló, ezüstpácolt díszítéssel, hibátlan, d: 31 cm
12172.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft