Üvegtárgyak Tételek száma: 396
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3215824
12161
480
Glass-objects
Murano kétrétegű váza, melegen rátekert száldíszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm 3219921
12162
480
3800
Glass-objects
Kristály italos pohár készlet, részben savmaratott talpazat résszel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm 3220890
12163
480
Glass-objects
Thomas Bavaria kristály likőrös pohár szett tálcán. Címkével jelzett a poháron, gravírozva jelzett a tálcán, hibátlan. Tálca 32x17 cm, pohár m: 10 cm 3220524
12164
480
Glass-objects
Török aranyozott üvegtál, tengerparti jelenettel díszítve, certifikáttal, dobozában, 27x30 cm 3220239
12165
480
5500
Glass-objects
Skandináv iparművész színezett iparművész váza, címkével jelzett, m: 26 cm 3220911
12166
480
Glass-objects
Ocean Budapest antik bolti ruszlis üveg. Jelzett, kis pattogzással, d: 15,5 cm, m: 17 cm 3164425
12167
480
4400
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott tengeri élőlényeket ábrázoló jelenttel, gömb alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 6 cm 3254492
12168
480
3400
Glass-objects
Kristály váza kék peremmel, formába fújt, csiszolt, hibátlan 31 cm 3254357
12169
480
Glass-objects
2 db halas üveg levélnehezék- 7 cm 3261810
12170
480
Glass-objects
Nagyméretű iparművész vastag üveg fazoletto virágtartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27 cm 3254352
12171
480
Glass-objects
2 db halas üveg levélnehezék- 7 cm 3261807
12172
480
4600
Glass-objects
Antik kristály gyümölcsmintás kínáló, ezüstpácolt díszítéssel, hibátlan, d: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft