Nyomtatványok

Tételek száma: 309

1861 Sürgöny 1. évfolyam 128., 187., 188., száma
17530.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17531.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17532.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17533.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1861 ,,Kivonat Vas megye 1861-ik évi Augustus 5-én Szombathelyen folytatva tartott bizottmányi közgyülésének jegyzőkönyvéből", benne Vas megye Deák Ferenchez írt nyílt levelével, hajtva, kisebb sérülésekkel, 38x24 cm
17534.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

A Hon politikai és közgazdászati napilap 1868 november 5-i száma
17535.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17536.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1874 Irodalmi Értesítő Buzárovits Gusztáv (ezelőtt Sartori K.) könyv-, zene- és műkereskedéséből Esztergomban (Gran). 1. sz. Magyar feliratú szentképek jegyzéke. Esztergom, Horák Egyed-ny., 2 sztl. lev.
17537.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17538.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

17539.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Egyetértés napilap 1884 április 5 szombati száma
17540.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1888-1945 3 db gyászjelentés, kettő a vajdasági (Antalfalva / Kovačica) Bossán családhoz fűződő + Kató Lajos, a polgári Signum Laudis-szal kitüntetett ny. m. kir. állampénztári főigazgató. Változó állapotban.
17541.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft