https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 165

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1890 Katonaportré, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 10,5×6,5 cm
1
17197.

cca 1890 Katonaportré, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 10,5×6,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979) grafikus, festőművész 2 db katonai fotója 4x6 cm
1
17198.

Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979) grafikus, festőművész 2 db katonai fotója 4x6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1919 "Ne várj engöm maradék pecsőnyére" feliratos humorosnak szánt katonai fotólap kivégzőosztaggal.
1
17199.

1919 "Ne várj engöm maradék pecsőnyére" feliratos humorosnak szánt katonai fotólap kivégzőosztaggal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ML 1915 feliratos I. világháborús aluminium gyűrű
1
17200.

ML 1915 feliratos I. világháborús aluminium gyűrű

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1890-1900 Franciaország(?), francia lovas katonák felvonulása, fotó, kissé sérült, hátoldalán ragasztásnyomokkal, 11x8 cm
1
17201.

cca 1890-1900 Franciaország(?), francia lovas katonák felvonulása, fotó, kissé sérült, hátoldalán ragasztásnyomokkal, 11x8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott osztrák színházi előadás (Szép Heléna); feliratozott fotó / Austrian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 13x7,5 cm
1
17202.

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott osztrák színházi előadás (Szép Heléna); feliratozott fotó / Austrian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 13x7,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1915 Sárdy Brutus (1892-1970) későbbi festőművész, restaurátor 4 db tábori postája és képeslapja Kézdi-Kovács Lóránthoz (1897-1916), Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus az I. világháborúban elhunyt fiához
1
17203.

cca 1915 Sárdy Brutus (1892-1970) későbbi festőművész, restaurátor 4 db tábori postája és képeslapja Kézdi-Kovács Lóránthoz (1897-1916), Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus az I. világháborúban elhunyt fiához

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1914-18 Sárdy Brutus (1892-1970) hadnagynak, későbbi festőművész, restaurátornak küldött 11 db I. világháborús tábori posta
1
17204.

cca 1914-18 Sárdy Brutus (1892-1970) hadnagynak, későbbi festőművész, restaurátornak küldött 11 db I. világháborús tábori posta

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); A Sport és Turnverein hadifogoly sportklub vezetősége. Fotó 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Presidency of the Sport and Turnverein sports club Photo 14x9 cm On the back, with the writing of Kálmán Stobbe (1883-1936), master builder, football player, coach of the Hungarian national team
1
17205.

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); A Sport és Turnverein hadifogoly sportklub vezetősége. Fotó 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Presidency of the Sport and Turnverein sports club Photo 14x9 cm On the back, with the writing of Kálmán Stobbe (1883-1936), master builder, football player, coach of the Hungarian national team

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1916 Az osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Turul Huszár osztályú rombolója megfenekelve Cape Planka partjainál A hajó a Ganz Danubius fiumei gyárában készült a képen még két hajó látható az S.M.S. Reka és a TB 80. Fotólap hajtásnyommal / Black-and-white photo postcard of S.M.S. Turul stranded on the reef off Cape Planka, S.M.S. Reka. and S.M. Tb. 60 (ex Schwalbe) also responded to the site of the accident. Photo porcard with crease
1
17206.

cca 1916 Az osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Turul Huszár osztályú rombolója megfenekelve Cape Planka partjainál A hajó a Ganz Danubius fiumei gyárában készült a képen még két hajó látható az S.M.S. Reka és a TB 80. Fotólap hajtásnyommal / Black-and-white photo postcard of S.M.S. Turul stranded on the reef off Cape Planka, S.M.S. Reka. and S.M. Tb. 60 (ex Schwalbe) also responded to the site of the accident. Photo porcard with crease

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1915 Az S.M.S. Streiter osztrák-magyar romboló hadihajó a távolból, 1917-ben elsüllyedt. Fotólap /Photograph postcard size. The photograph was taken from another ship and shows S.M.S. Streiter sailing at high speed
1
17207.

cca 1915 Az S.M.S. Streiter osztrák-magyar romboló hadihajó a távolból, 1917-ben elsüllyedt. Fotólap /Photograph postcard size. The photograph was taken from another ship and shows S.M.S. Streiter sailing at high speed

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1915 Az S.M.S. Pandur osztrák-magyar Huszár-osztályú romboló (épült a Ganz Danubius fiumei gyárában) legénységének egy megnevezett tagja. Fotólap / Black-and-white privately made photo postcard. Photograph of H. Fischer, a member of the crew of S.M.S. Pandur.
1
17208.

1915 Az S.M.S. Pandur osztrák-magyar Huszár-osztályú romboló (épült a Ganz Danubius fiumei gyárában) legénységének egy megnevezett tagja. Fotólap / Black-and-white privately made photo postcard. Photograph of H. Fischer, a member of the crew of S.M.S. Pandur.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz