https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 165

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
ca 1900 Szabó oberst Katona lovon keményhátú fotó 11x14 cm
1
17161.

ca 1900 Szabó oberst Katona lovon keményhátú fotó 11x14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1935-1945 Lovasrendőrök felvonulása az Andrássy úton és kutyás rendőrök, 2 db fotó, 8×11 és 6×9 cm
1
17162.

cca 1935-1945 Lovasrendőrök felvonulása az Andrássy úton és kutyás rendőrök, 2 db fotó, 8×11 és 6×9 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
10
 
1940 Erdélyi bevonulás, 4 db fotólap, közte román erőd (bunker) Biharpüspökinél (Károly-vonal), 13,5x8,5 cm
1
17163.

1940 Erdélyi bevonulás, 4 db fotólap, közte román erőd (bunker) Biharpüspökinél (Károly-vonal), 13,5x8,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1916 A m. kir. 20. népfelkelő gyalog ezred parancsnokság körlevele: Belszolgálat és továbbképzés a századoknál. 4 p.
1
17164.

1916 A m. kir. 20. népfelkelő gyalog ezred parancsnokság körlevele: Belszolgálat és továbbképzés a századoknál. 4 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1876 38. gyalogezred hadkiegészítési parancsnoksága irata 14. huszárezredbeli katonával kapcsolatban, beazonosítandó aláírással
1
17165.

1876 38. gyalogezred hadkiegészítési parancsnoksága irata 14. huszárezredbeli katonával kapcsolatban, beazonosítandó aláírással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1868 Pesten tartott tanácsülés jegyzőkönyvének kivonata, Slezák Imre cs. kir. 12. tüzérezredbeli katonának házassági engedélyéről, beazonosítandó aláírással (Andrássy József?), fejléces papíron
1
17166.

1868 Pesten tartott tanácsülés jegyzőkönyvének kivonata, Slezák Imre cs. kir. 12. tüzérezredbeli katonának házassági engedélyéről, beazonosítandó aláírással (Andrássy József?), fejléces papíron

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1905 Haditegerészet hidroplán és repülőállomás katonái, fotólap k.u.k. Seeflugstation sailors photo 14x9 cm
1
17167.

cca 1905 Haditegerészet hidroplán és repülőállomás katonái, fotólap k.u.k. Seeflugstation sailors photo 14x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm
1
17168.

cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914-1918 Habsburg-Tescheni Frigyes főherceg (1856-1936) főherceg, tábornagy, Svetozar Borojevic (1856-1920) vezéreredes a frontvonalon, tisztjei körében, 2 db fotó a hátoldalon ceruzás nevesítésekkel és rangokkal, 8,5x11 cm és 7x9 cm
1
17169.

1914-1918 Habsburg-Tescheni Frigyes főherceg (1856-1936) főherceg, tábornagy, Svetozar Borojevic (1856-1920) vezéreredes a frontvonalon, tisztjei körében, 2 db fotó a hátoldalon ceruzás nevesítésekkel és rangokkal, 8,5x11 cm és 7x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor labdarúgó csapata Sport und Turn Verein Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecsétjével / Sport und Turn Verein football team in the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, photo
1
17170.

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor labdarúgó csapata Sport und Turn Verein Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecsétjével / Sport und Turn Verein football team in the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, photo

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor. 1919. augusztus 20. Szent István napi tornaünnepség, tornászok. Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Saint Stephen's Day at the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, military gymnasts parade, football field. photo
1
17171.

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor. 1919. augusztus 20. Szent István napi tornaünnepség, tornászok. Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Saint Stephen's Day at the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, military gymnasts parade, football field. photo

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 S.M.S.Rudolf (1889-1922) pre-dreadnought hadihajó ágyui. Alois Beer kabinetfotó. Jelzett. 17x11 cm / , Original sepia studio photograph (horizontal) by Alois Beer himself. This well-known photograph shows the aft barbette housing one of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolf's 12-inch guns. In the foreground, an ubiquituous 7 cm landing gun. This photograph is reproduced on page 92 of L. Bamugartner and E. Sieche's Die Schiffe der k.(u.)k. Kriegsmarine im Bild, Vol I, 1848-1895.
1
17172.

cca 1900 S.M.S.Rudolf (1889-1922) pre-dreadnought hadihajó ágyui. Alois Beer kabinetfotó. Jelzett. 17x11 cm / , Original sepia studio photograph (horizontal) by Alois Beer himself. This well-known photograph shows the aft barbette housing one of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolf's 12-inch guns. In the foreground, an ubiquituous 7 cm landing gun. This photograph is reproduced on page 92 of L. Bamugartner and E. Sieche's Die Schiffe der k.(u.)k. Kriegsmarine im Bild, Vol I, 1848-1895.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz