1871 Csathó Lajos (?) levele ismeretlenhez, amelyben nagyváradi hadikötelezettségéről és a Mosonyi 73. honvéd zászlóalj ír, egy beírt oldal, fejléces papíron
4 db I. világháborús demoralizálásra szolgáló propaganda szórlap magyar, cseh, olasz katonáknak. / 4 World War I demoralizing propaganda leaflets for Hungarian, Czech and Italian soldiers.
Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek.