Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 55

Szily Kálmán et al: Természettudományi közlöny, 1875, 101-112. füzet egybekötve, Bp., 1878, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.
20302.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szily Kálmán - Petrovits Gyula: Természettudományi közlöny, 1872, 29-40. füzet egybekötve, Bp., 1872, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.
20303.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szily Kálmán et al: Természettudományi közlöny, 1877, 89-100. füzet egybekötve, Bp., 1877, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.
20304.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szily Kálmán - Petrovits Gyula: Természettudományi közlöny, 1873, 41-52. füzet egybekötve, Bp., 1873, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok.
20305.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20306.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20307.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20308.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Balogh János: Bioszféra-expedíció. (Dedikált!) Bp., 1980, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Balogh János (1913-2002) Kossuth- és Széchenyi-díjas zoológus, ökológus, egyetemi tanár, az MTA tagja által dedikált példány.
20309.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Széll Lajos: Életmentés és egészségtan. Elemi és polgári iskolai tankönyv. Pályamű. Bp., 1885., M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda, 82 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20310.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Benes Lajos dr.: Sürgős sebészi műtétek tájanatómiája és műtéttana. Bp., 1940, Eggenberger. Újrakötött félvászon kötés, az eredeti borító ráragasztva, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
20311.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Abonyi [Lajos] - Anghi [Csaba] - Kukuljevič [József] - Vajda [Tódor]: Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell... Egészség-Könyvtár XXXI. köt. Bp., [1937], Országos Közegészségügyi Egyesület, 165+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Átkötött modern papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
20312.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Mein Körper. Ein medizinisches Sammelwerk unter überwiegender Beteiligung des Universitäs-Professors Dr. Med. Martin Sendenholm [...]. Leipzig / Wien / Zürich, 1931, Dr. Karl Meyer. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20313.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft