Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 56

Éléskamra. Háztartási Könyvtár VI. Szerk.: Kürthy Emilné. Bp., 1904 (a borító szerint 1912), Athenaeum, 51+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, a gerincen égés nyomával. (Ritka!)
20226.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
11

20227.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gergely Béla: Milyen baromfiólat építsen a kistenyésztő? Bp.,1940, Baromfitenyésztők Országos Egyesület, (Pátria-ny.),20 p. Kiadói papírkötés.
20228.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20229.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Török Sándor: Borászok zsebkönyve. Bp., én., Mezőgazda. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés + 2006 Borbarát 2006. tavasz, XI. évf. 1. sz.
20230.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20231.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20232.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20233.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

20234.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20235.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20236.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20237.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft