cca 1960-1965 Szputnyikfigyelő állomás és csillagvizsgáló építése Miskolc legmagasabb toronyházának tetején, MTI Fotó, Birgés Árpád felvétele, szélén kis szakadással, 27x18 cm
cca 1960-1965 Magyarországon elsőként készülő függőtető a Szőlészeti Kutató Intézet Jászberényi úti építkezésén, MTI Fotó, Mező Sándor felvétele, 20,5x24,5 cm
cca 1960-1965 Budapest, a bíróság felelősségre vonja Rózsa Ferenc autóbusz-kalauzt, miután egy jogtalanul vezetett autóbusszal halálos balesetet okozott, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, kis felületi sérüléssel, 20,5x24,5 cm
cca 1960-1965 Budapest, az apósa meggyilkolásáért a Legfelsőbb Bíróság által halálra ítélt Szarka László, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, a szöveg egy része lekopott, 20,5x24 cm