https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 575

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1973 Szentendre, Szabadtéri tárlat, Vajda Lajos Stúdió csoportkép, efZámbó István, Wahorn András, feLugosy László, Bernáthy Sándor stb., vintage fotó, korabeli nagyítás, jelzés nélkül, kissé sérült, 30x24 cm,
1
16169.

1973 Szentendre, Szabadtéri tárlat, Vajda Lajos Stúdió csoportkép, efZámbó István, Wahorn András, feLugosy László, Bernáthy Sándor stb., vintage fotó, korabeli nagyítás, jelzés nélkül, kissé sérült, 30x24 cm,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jászai Mari (1850-1926), mint Kleopátra, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, szélén kis sérülésekkel, 24x18 cm
1
16170.

Jászai Mari (1850-1926), mint Kleopátra, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, szélén kis sérülésekkel, 24x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
1
16171.

1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1
16172.

cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó
1
16173.

Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm
1
16174.

Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy Kálmán.
1
16175.

Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy Kálmán.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm
1
16176.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm
1
16177.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1890-1900 Budapest, 13 db látképeket, nevezetes épületeket ábrázoló keményhátú fotó, közte a Blaha Lujza téri Népszínház, a régi Erzsébet híd, Opera, Kálvin tér, Keleti pályaudvar, az Állatkert bejárata, stb.; vegyes állapotban, 6,5x9,5 cm és 11x17 cm között
1
16178.

cca 1890-1900 Budapest, 13 db látképeket, nevezetes épületeket ábrázoló keményhátú fotó, közte a Blaha Lujza téri Népszínház, a régi Erzsébet híd, Opera, Kálvin tér, Keleti pályaudvar, az Állatkert bejárata, stb.; vegyes állapotban, 6,5x9,5 cm és 11x17 cm között

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
8
 
cca 1970-1980 Budapesti villamosok, 4 db még nem publikált utólagos nagyítás, 10×15 cm
1
16179.

cca 1970-1980 Budapesti villamosok, 4 db még nem publikált utólagos nagyítás, 10×15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1950-1960 Bp., Duna-parti felvételek, életképek, 4 db fotó, 12x9 cm
1
16180.

cca 1950-1960 Bp., Duna-parti felvételek, életképek, 4 db fotó, 12x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz