Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3269149
22085
479
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, m: 4,5 cm, nettó: 23,7 g 3269146
22086
479
Ezüst(Ag) angol hólyagos peremű ékszertartó tálka, jelzett, d: 10 cm, nettó: 24,8 g 3268654
22087
479
15000
6 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Jelzett dianás, 77 g 3266044
22088
479
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű, lapis lazulival (5,81ct) és fehér topázzal 0,06. Jelzett, br 3,58 g tanúsítvánnyal. M: 54 3268397
22089
479
40000
Ezüst (Ag) mandzsetta , pár jelzett, 11,82 g 3271776
22090
479
80000
14K arany (Au) gyűrű természetes gyömgyökkel és cirkóniával 2x0,1ct. jelzett br 3,8 g m: 54,5 3265994
22091
479
Ezüst (Ag) medál és lánc, köves. br 13,5 g 3266040
22092
479
30000
14K arany (Au) gyűrű, mesterséges kővel. Jelzett br 2,2 g m: 51 3266027
22093
479
14K arany (Au) fülbevaló, gyönggyel, jelzett, br 1,5 g 3266031
22094
479
26000
14K arany (Au) gyűrű, mesterséges kővel. Jelzett br 2,2 g, m: 54 3266019
22095
479
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett 4,2 g 19 mm 3265991
22096
479
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett m: 51, 4,8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft