Órák Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3265177
12965
479
Watches
Rolex replika karóra automata szerkezettel, fém szíjjal, működik. 3267688
12966
479
Watches
Jacques Lemans karóra, fém szíjjal, kvarc, dátumkijelzéssel, működik, számlap d: 32 mm 3268720
12967
479
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, sérült, javításra szorul, bruttó 90g 3267381
12968
479
Watches
Ezüst (Ag) borítású kvarc ébresztőóra. Jelzett 7 cm, működik 3265176
12969
479
Watches
Kerandra Antimagnetic 15 köves mechanikus karóra, másodperc segédkörrel, patinás, sérült bőr szíjjal, működik, számlap d: 26 mm 3247336
12972
479
Watches
15 db vegyes karóra és óraszíj (fém, bőr, stb.) 3263316
12973
479
40000
Watches
Glashütte GUB Spezimatic 26 Rubis Made in GDR mechanikus vintage férfi karóra aranyozott. Automata szerkezettel, működik, d: 35 mm 3263374
12974
479
30000
Watches
Érdekes tokos ezüst (Ag) zsebóra, lánykát ábrázoló plasztikus díszítéssel. Szerkezet nem műlödik, plexi lejár, Tok szép állapotban 50x50 cm 3271128
12975
479
Watches
Modern skeleton zsebóra, leírással, dobozában 3268375
12976
479
Watches
Pierre Cardin karóra, leírással, dobozában 3268711
12977
479
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, hiánnyal, nem működik, bruttó 61g 3057667
12978
479
36000
Watches
Automata Swatch karóra. fém tokkal, jelzett fém szíjjal, elindul, de tisztításra szoruló szerkezettel d: 42 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft