Okmányok

Tételek száma: 155

1913-1923 Bp., össz. 3 db okmány, mind fejléces papíron: Pesti Victoria Gőzmalom, értesítés évi összjövedelmeről; Bruckner kö- és könyvnyomda, apró szakadással; Magyar Leszámítoló- és Pénzváltó-Bank értesítő
14244.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1914-1940 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátorhoz köthető össz. 6 db okmány: 1914 Képzőművészeti Főiskola, bizonyítvány, Várdai Szilárd (1858-1936) igazgató autográf aláírásával; 1926 állampolgársági bizonyítvány; keresztlevelek stb.
14245.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1914-1944 Karvaly Gizella zenész, cimbalomművész fotó- és okmányhagyatéka, 5 db, közte születési anyakönyvi kivonat (örökbefogadásra vonatkozó feljegyzéssel); a Budapest III. kerületi Zenekonzervatórium által kiállított bizonyítvány/oklevél cimbalom szak elvégzéséről; a konzervatórium cimbalom szakának vezetőjét és tanítványait ábrázoló fotó (sérült); stb. Változó állapotban.
14246.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1915 Bp., Elismervény 1000 korona járadékkölcsönről, az Orosházi Takarékpénztár epcsétjével
14247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1915-1917 Nagyvárad, banki és ügyvédi levelezés
14248.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1915-1953 Dr. Fülei-Szántó Endre (1890-1958) jogász, egyetemi tanár papírhagyatéka: fényképes MÁV igazolvány, közmunka igazolvány, tábori posta, levelezés (1951-ben politikai okokból kitelepítették Kunszentmártonba, majd bebörtönözték, 1956-ban szabadult)
14249.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1916 Bp., erkölcsi bizonyítvány Bőle Kornél (1887-1961) hitszónok, lelki író, filológus, domonkos szerzetes, Árpád-házi Margit szentté avatásának előmozdítója autográf aláírásával.
14250.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1917 Esztergomi hercegprímási fejléces papíron írt levél azonosítatlan bíbornok aláírásával
14251.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1920 9 db Római fürdőtelep egyesület tagsági igazolvány, kitöltetlen, jó állapotban, 9x12 cm
14252.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1921-22 össz. 3 db vizsgálati bizonyítvány, Bp. M. Kir. Áll. Felső Ipariskola, fűtő és gépkezelő szakképzés, ugyanazon személy részére, beazonosítandó aláírásokkal
14253.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1921-1935 Forgalmi adókönyv, adóbélyegekkel
14254.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1923 Kunhegyes, másolat tanárnő számára kiadott díjlevélről
14255.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft