Design - divat Tételek száma: 139
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3269619
13018
479
Design - fashion
Feywille nyaklánc és medál. Zománc, fém, eredeti dobozában. d: 35 mm 3269610
13019
479
Design - fashion
Feywille karkötő. Zománc, fém, eredeti dobozában. d: 6,5 cm, sz: 38 mm 3269479
13020
479
Design - fashion
Gyümölcsprés Formaterv: Lino Saltini (1908-1993) Fém, szép állapotban 20x22 cm 3179671
13021
479
Design - fashion
9 darab klf csipketerítő, klf méretben 3269726
13022
479
Design - fashion
Gyertyatartó, öntöttvas 33x33 cm 3195635
13023
479
2200
Design - fashion
WMF ezüstözött teakanna, kopással, m: 19,5 cm 3195634
13024
479
Design - fashion
WMF Ikora ezüstözött kínáló, kopással, d: 24 cm 3271059
13025
479
Design - fashion
Doboznyi vegyes bizsu tétel 3187378
13026
479
Design - fashion
Olasz ezüstözött 3 részes kávészervírozó szett, jelzett, fedőhiánnyal, m: 17 cm alatt 3187116
13027
479
Design - fashion
Olasz ezüstözött fedeles kínáló, jelzett, garancia papírral, d:16 cm, m: 13 cm + süteménylapát + szalvétatartó. 3234493
13028
479
Design - fashion
WMF Ikora ezüstözött kínáló, kopással, d: 20 cm 3234489
13029
479
Design - fashion
WMF Ikora ezüstözött kínáló, kopással, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft