Budapest 150

Tételek száma: 25

18345.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18346.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

Budapesti fürdőket bemutató prospektusok, 2 db (egy régebbi, egy modern): Fővárosi gyógyfürdők és gyógyforrások V., kihajtva: 53,5x19,5 cm + Budapest Fürdőváros, 28 p.
18347.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 db Budapest kalauz: Budapesti tájékoztató. Útikalauz. Bp., 1956, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Fekete-fehér fotókkal, egy kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötés. + Budapesti képes térképkalauz. Szerk.: Szöllősi Ernő. Bp., 1957, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói tűzött papírkötés.
18348.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1871 Buda-Pesti Kalauz a testvérvárosok tervrajzával. Tisztelt vendégeinek ajánlja a szállodatulajdonos Frohner. Berlin, 1871, Kiessling Elek (Ihring & Haberlandt-ny.), XVI+104 p.+ 1 (Pest és Buda térképe, kihajtható) t. Magyar és német nyelven, hirdetésekkel. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
18349.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

18350.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A fővárosi autóbusz-közlekedés 100 éve Bp., 2016. BKV. Kiadó kartonált papírkötésben. Papír védőborítóval, CD melléklettel.
18351.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

cca 1900 Bp., Bruck Zsigmond úri és női divatüzletének kirakata, modern nagyítás, 23,5x17,5 cm
18352.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lanfranconi Enea által Budapest fővárosnak ajándékozott budapesti történelmi képek jegyzéke. Bp., 1887, Pesti Könyvnyomda Rt., 35+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kis lapszéli szakadással. Ritka!
18353.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18354.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza. Kávéházak, kávézók és presszók Budapesten a harmadik évezred küszöbén. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Frankl Aliona fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18355.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szerb Antal: Budapesti kalauz Marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Budapest 1945 Löbl Dávid és Fia 30 + [1]p. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, gerincén aranyozott felirattal, papírborító nélkül.
18356.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft