Nyomtatványok

Tételek száma: 309

1856 Az Esztergomi Bazilika felszentelése alkalmából kiadott nyomtatvány]. Sollemnia dedicationis basilicae Strigoniensis ad Beatam Mariam Virginem in coelos assumtam a scholis piis provinciae Hungariae et Transilvaniae celebrata pridie kalendas Septembres anno MDCCCLVI. Pestini, 1856, Beimel és Kozma. 8p.
17649.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

17650.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1865-1867 Sárospataki füzetek számai: 1865 Uj folyam 2. éve I., II-III., IV-V., VI. szállítmány valamint 1867 I., II-III., IV-V., VIII., IX-X. szállítmány. Kiadói papírkötésben, sérült gerincekkel és borítókkal lapokkal, felvágatlan példányok.
17651.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

17652.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

cca 1870 Dombornyomott csipkés szentkép, litho
17653.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1870 2 db csipkés szentkép
17654.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9

17655.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

17656.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Vegyes papírrégiség tétel, Zichy aláírás, Román királyt ábárzoló füzet, hajóprospektus, igazolvány, egy könyv -  [Ludwig Heinrich von Nicolay (1737-1820)] Ludwig Heinrich Nicolai: Vermischte Gedichte. Zweyter Theil. Ofen [Buda], 1785, Joh. Thomas Edler von Trattern, 2+277 p. Neueste Auflage. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, címkép hiánnyal, foltos borítóval.
17657.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17658.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1880 EMKE Erdélyrészi Közművelődési Egyesület a nemzethez. 6 oldalas felhívása 5fl illetékbélyeggel Hajtva
17659.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1880-1900 2 db politikai, választási témájú fénynyomat, Szemlér Mihály és Bihari Sándor festményei után, jelzettek a nyomaton, kisebb lapszéli sérülésekkel, lapméret: 41x30 cm és 28,5x40,5 cm
17660.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft