Óriási 12 személyes Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, komplett, három szintes, eredeti fa ládában, nagyon sok extra darabbal. Az alapkészletből két kés pótolt, de számos plusz darab is van a készlethez. Nagyon ritka így egyben. Kissé sérült, kulcsos fa ládában. 65x40x18 cm