1898 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk.: Szilágyi Sándor. XXXII. évf. 1-10. füzet. + A Magyar Történelmi Társulat névkönyve MDCCCXCVIII. Teljes. Bp., Athenaeum, 576 + 80 + 577-864 p.+VII+865-964 p. Átkötött modern félvászon-kötésben, volt könyvtári példány. Körbevágva.