https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 25

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Belügyminisztérium lövészeti szabályzata. 1458. sorszámú példány. 1980, Belügyminisztérium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
19427.

A Belügyminisztérium lövészeti szabályzata. 1458. sorszámú példány. 1980, Belügyminisztérium. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Knoll Gyula: Lovagok a keresztes háborúkban. A Szent György Lovagrend Visegrádon. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19428.

Knoll Gyula: Lovagok a keresztes háborúkban. A Szent György Lovagrend Visegrádon. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Barczy Zoltán-Somogyi Győző: A szabadságharc hadserege. 1848/49 katonai egyenruhái és fegyverzete. Katona Tamás előszavával. Bp.,1986., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19429.

Barczy Zoltán-Somogyi Győző: A szabadságharc hadserege. 1848/49 katonai egyenruhái és fegyverzete. Katona Tamás előszavával. Bp.,1986., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Illésfalvi Péter - Szabó Péter - Számvéber Norbert: Erdély a hadak útján 1940-1944. H.n., é.n., Puedlo. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19430.

Illésfalvi Péter - Szabó Péter - Számvéber Norbert: Erdély a hadak útján 1940-1944. H.n., é.n., Puedlo. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Halmágyi Szabolcs - Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal, fotókkal illusztrálva. (Jelzésekkel, mesterjegyekkel!) Kiadói papírkötés, belső borítón tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
19431.

Halmágyi Szabolcs - Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal, fotókkal illusztrálva. (Jelzésekkel, mesterjegyekkel!) Kiadói papírkötés, belső borítón tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Dániel Arnold: Föld és társadalom. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1911, Athenaeum, 322+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, a hátsó borítón kisebb hiánnyal, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal, részben (kb. a lapok fele) felvágatlan.
1
19432.

Dániel Arnold: Föld és társadalom. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1911, Athenaeum, 322+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, a hátsó borítón kisebb hiánnyal, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal, részben (kb. a lapok fele) felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
BIlddokumente aus dem II. Weltkrieg. Stuttgart-Zürich-Wien, én., Das Beste, 16 sztl. lev. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt.
1
19433.

BIlddokumente aus dem II. Weltkrieg. Stuttgart-Zürich-Wien, én., Das Beste, 16 sztl. lev. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. Bp., 1988, Szerző. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
19434.

Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. Bp., 1988, Szerző. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
II. világháborús könyvek, 7 db:  Athony Kemp: SAS békeévek vad háborúi 1947-1991., Földi Pál: A Waffen SS története.; Geoffrey Regan: Hadászati balfogások.; A háborúk világtörténet.; John MacDonald: A II. világháború nagy csatái.; A modern kor híres csatái. Szerk.: Peter Young.; Fergewagner Péter Ákos: A második világháború történelmi atlasza.;
1
19435.

II. világháborús könyvek, 7 db:

Athony Kemp: SAS békeévek vad háborúi 1947-1991.,
Földi Pál: A Waffen SS története.;
Geoffrey Regan: Hadászati balfogások.;
A háborúk világtörténet.;
John MacDonald: A II. világháború nagy csatái.;
A modern kor híres csatái. Szerk.: Peter Young.;
Fergewagner Péter Ákos: A második világháború történelmi atlasza.;

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze
1
19436.

Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Brecht, Bertolt: Háborús kiskáté. 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1
19437.

Brecht, Bertolt: Háborús kiskáté. 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Liliencron, Detlev von: Háborús novellák. Ford.: Váry Rezső. Bp., 1915, Athenaeum, 186+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. A borító Bacsa András munkája. Kiadói papírkötés.
1
19438.

Liliencron, Detlev von: Háborús novellák. Ford.: Váry Rezső. Bp., 1915, Athenaeum, 186+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. A borító Bacsa András munkája. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz