Reklám Tételek száma: 304
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3246932
16904
477
Advertisement
1943 Neumann M. m. kir. és kamarai szállító fejléces levele Dr. Párkány Frigyes kormányfőtanácsos részére. 3246929
16905
477
Advertisement
1909 Tonnel Fabricant maroquinerie papetrerie de luxe fejléces számla 3250320
16906
477
Advertisement
Szikra Kecskemét 2 doboz gyufa 3243340
16907
477
Advertisement
cca 1930 Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen, art deco plakát, karton szerepelt egy példány az art deco kiállításon,18x25 cm 3214400
16908
477
Advertisement
15 darab pin up kártyanaptár, cca 1980-1990 3223074
16909
477
Advertisement
5 darab kávés zsák, klf márkák, közötte nagy méretűek is 3242054
16910
477
Advertisement
262 db kártyanaptár az 1970-80-as évekből. Magyar reklámok, némi erotika 3182044
16911
477
Advertisement
cca 1905 össz. 10 db Singer varrógép reklámlap, egyik oldalán New York City látványosságaival illusztrált, másik oldalán leírásokkal és Singer reklám szövegekkel; Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus hagyatékából; 3 db (utólagos?) színezéssel, néhány kevés darabon apró lapszéli sérülésekkel 3179522
16912
477
Advertisement
cca 1905 19 db Singer varrógép reklámlap, egyik oldalán New York City látványosságaival illusztrált, másik oldalán leírásokkal és Singer reklám szövegekkel; Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus hagyatékából; néhány kevés darabon apró lapszéli sérülésekkel 3242264
16913
477
Advertisement
cca 1880 Díszes újévi üdvözlőlap, 13x8 cm 3242240
16914
477
Advertisement
cca 1900 Régi plasztron üdvözlő kártya, a felületén kis sérülésekkel, 19x15 cm 3242260
16915
477
Advertisement
1896 "Prosit, das neue Jahr soll leben! Mög's Dir Erfüllung all Deiner Wünsche geben!", újévi térbeli üdvözlőlap, 12x12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft