Nyomtatványok

Tételek száma: 460

1910 Nyíregyháza, a Szabolcs vármegyei gazdasági egyesület 50 éves fennállás alkalmából Nyíregyházán rendezett mezőgazdasági és ipari kiállításon kiállított dicsérő oklevél, viaszpecséttel, sérült
17982.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910 Album Artistique Paris, 20 db színes képpel, borító lejár
17983.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1910 Debrecen, a Debreceni Református Főiskola által a reformáció emléknapja alkalmából tartott ünnepi istentisztelet programja + A debreceni református egyház presbiteri gyűlésének meghívója és tárgysorozata, kissé foltos, sérült
17984.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17985.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1910 Épület tervrajza 7 db blueprint 32x32 cm
17986.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1910 A monte-carloi kaszinó és az előtte elterülő tér. Fotó után készült nyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 21x55,5 cm
17987.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17988.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1910 Kalocsa, Városy Gyula kalocsai érsek körlevele, utasítás a szerzetesnők gyóntatói számára a kalocsai főegyházmegyében, kissé foltos, 3 p.
17989.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1910 Gyula, ikafalvi Dombi Lajos református esperes körlevele, kissé sérült lapszélekkel, 2 p.
17990.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1910 Besztercebánya, Radnai Farkas (1872-ig Rillhammer) besztercebányai püspök körlevele, 16 p.
17991.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910-1920 Pillangók, lepkék, 2 db színes nyomat, lapméret: 24,5x18,5 cm
17992.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1910-1940, cca 100 darab szentkép
17993.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft