Nyomtatványok

Tételek száma: 460

cca 1870 Forgatható térbeli litho üdvözlőkártya
17934.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1870 Újévi Forgatható térbeli litho üdvözlőkártya
17935.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1871 Hazánk s a Külföld 1871. máj. 4., VII. évf. 18. szám. Szerk.: Kazár Emil, szerk. társ.: Szokoly Viktor. Fametszetű képanyaggal és fejléccel illusztrált. "A balaton-füredi fürdő idény megnyitása május 21-dikén" hírdetéssel. Bp., Athenaeum, 157-164 p. +1899 Kis Lap. Szerk.: Forgó Bácsi. 1899. jun. 4. száma.
17936.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1880-2015 Vegyes halotti értesítők, gyászjelentések
17937.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

cca 1880-1888 Trefort Ágoston (1817-1888) reformer, publicista, közoktatási és vallásügyi miniszter cikkei 4 db újságban, valamint haláláról tudósító pesti újság
17938.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

cca 1880 ,,Meghivás a budai udvari várakban tartandó tánczvigalomra", Pásztélyi János ítélőtáblai bíró részére, üvegezett fakeretben, 19x12 cm
17939.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1881 Catalogus codicum Bibliothecae Universitatis R. Scientiarum Budapestinensis 155p. Sérült, szétvált fűzéssel.
17940.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1887 Zemplén vármegye bizottsági tagjainak 1887. évi névjegyzéke. Sátoraljaújhely. 14 p. kisebb beszakadással
17941.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1887 Zemplén vármegye választási plakát 34x43 cm
17942.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1890-1940 Meghívó gyűjtemény, 3 nagyobb témakörben: Egyesületek, akadémiák, Református egyesületek, katolikus egyesületek, össz 34 db Gyűrűs berakóban
17943.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1890-1900 Vallási témájú képek: Jézus viszi a keresztfát, Krisztus sírbatétele, Szűz Mária. 3 db színes litográfia, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 21x30 cm
17944.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1890-1910 "Magyar királyi államrendőrség" feliratú tábla / nyomtatvány, Bp., Pallas-ny., kissé viseltes állapotban, lyukasztással, üvegezett fakeretben, 12x17,5 cm
17945.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft