Nyomtatványok Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3253981
17934
477
Printed Materials
cca 1870 Forgatható térbeli litho üdvözlőkártya 3253982
17935
477
Printed Materials
cca 1870 Újévi Forgatható térbeli litho üdvözlőkártya 3242353
17936
477
Printed Materials
1871 Hazánk s a Külföld 1871. máj. 4., VII. évf. 18. szám. Szerk.: Kazár Emil, szerk. társ.: Szokoly Viktor. Fametszetű képanyaggal és fejléccel illusztrált. "A balaton-füredi fürdő idény megnyitása május 21-dikén" hírdetéssel. Bp., Athenaeum, 157-164 p. +1899 Kis Lap. Szerk.: Forgó Bácsi. 1899. jun. 4. száma. 3126010
17937
477
3200
Printed Materials
cca 1880-2015 Vegyes halotti értesítők, gyászjelentések 3091645
17938
477
400
Printed Materials
cca 1880-1888 Trefort Ágoston (1817-1888) reformer, publicista, közoktatási és vallásügyi miniszter cikkei 4 db újságban, valamint haláláról tudósító pesti újság 3252999
17939
477
Printed Materials
cca 1880 ,,Meghivás a budai udvari várakban tartandó tánczvigalomra", Pásztélyi János ítélőtáblai bíró részére, üvegezett fakeretben, 19x12 cm 3098617
17940
477
100
Printed Materials
1881 Catalogus codicum Bibliothecae Universitatis R. Scientiarum Budapestinensis 155p. Sérült, szétvált fűzéssel. 3248452
17941
477
Printed Materials
1887 Zemplén vármegye bizottsági tagjainak 1887. évi névjegyzéke. Sátoraljaújhely. 14 p. kisebb beszakadással 3248453
17942
477
Printed Materials
1887 Zemplén vármegye választási plakát 34x43 cm 3251268
17943
477
Printed Materials
cca 1890-1940 Meghívó gyűjtemény, 3 nagyobb témakörben: Egyesületek, akadémiák, Református egyesületek, katolikus egyesületek, össz 34 db Gyűrűs berakóban 3207751
17944
477
Printed Materials
cca 1890-1900 Vallási témájú képek: Jézus viszi a keresztfát, Krisztus sírbatétele, Szűz Mária. 3 db színes litográfia, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 21x30 cm 3242118
17945
477
Printed Materials
cca 1890-1910 "Magyar királyi államrendőrség" feliratú tábla / nyomtatvány, Bp., Pallas-ny., kissé viseltes állapotban, lyukasztással, üvegezett fakeretben, 12x17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft