Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3219622
22060
476
4800
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) kerek nyelű mintás díszkanál, jelzett, h: 10,2 cm, nettó: 12,2 g 3239063
22061
476
14K arany (Au) és korall fülbevaló 1,3g 3142461
22062
476
14K arany (Au) fülbevaló korallal, jelzett, nem egyforma méret, 0,9 g 3236268
22063
476
Ezüst (Ag) iparművész gyűrű topázzal, jelzett. m: 55, 6,38 g 3239052
22064
476
Ezüst (Ag) fülbevaló kristály függővel, br 3 g 3239042
22065
476
Ezüst (Ag) töltőceruza. 8 cm, br 9,6 g 2946030
22066
476
120000
14k arany (Au) gyűrű, ónix kővel, fehérarany foglalatban gyémánttal 0,115ct Top Weselton WS1 (3mm), 3,47 g, m: 55 jelzett
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3100889
22067
476
55000
Ezüst gyűrű tahiti gyönggyel, cirkóinával, jelzett m: 57 , 4,99 g 2949412
22068
476
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g 2927807
22069
476
28000
Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g 3019511
22070
476
19000
Antik ezüst leveses kanál Nagyvárad, ca 1850 13 latos finomságjellel, PR mesterjeggyel 57 g 3194933
22071
476
Ezüst (Ag) púdertartó, 7x7 cm, tükör nélkül bruttó 56g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft