Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 78

Horthy Miklós büszt mellszobor Elisabetta jelzett terrakotta ca 1940 Hibátlan 33 cm
12482.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

12483.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Bánszky Sándor (1888-1918): Veteményező férfi. Fém plakett, fa lapon, jelzéssel, szép állapotban, 21x13 cm, 39x28 cm
12484.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Torreádor. Bronzírozott fém szobor, fa talapzaton, 13,5x9 cm
12485.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Győrfi Sándor (1951-): Bartók Béla. 1981. Öntött bronz, fa lapon, jelzett, teljes méret 25x17 cm
12486.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

7 darab kínai faragott zsírkő szobor, nívós darabokkal, h: 8-13 cm
12487.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Lenin büszt. cca 1960, bakelit, fa talapzaton, m: 10 cm
12488.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Grantner Jenő (Budapest, 1907 - Budapest, 1983): Támaszkodó női akt. Jelzett, kopással, 33x30 cm
12489.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Hippokratész. Préselt őrlemény, görög, jelzett, m: 22,5 cm
12490.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Beszédes János László (1874- 1922): Botján támaszkodó juhász. Hidegen festett gipsz, jelzés nélkül, (eredetileg tikettel jelzett volt), kopással, m: 35,5 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12491.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

2 db afrikai keményfa faragású figura 11,14 cm
12492.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db faragott fa és csont elefánt figura kb 8 cm
12493.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft