Militária Tételek száma: 146
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3236213
17070
476
Military
Detonátorgránát alkatrész fém doboza, feliratos, 13x21,5 cm 3241883
17071
476
Military
cca 1946-1947 Vásony Béla (1910-1988) huszár őrnagy részére küldött 2 db levelezőlap és 2 db távirat 3241893
17072
476
Military
1931 M. Kir. Honvéd Ludovika-Akadémia osztályozási értesítője Vásony Béla (1910-1988) későbbi huszár őrnagy részére, vitéz Jány Gusztáv (szül. Hautzinger) (1883-1947) Akadémia parancsnok, későbbi m. kir. honvéd tábornok (1934-től), 1940 és 1943 között a 2. magyar hadsereg parancsnoka autográf aláírásával és egy további beazonosítandó aláírással, valamint Vásony Béla hozzátartozója, feltehetően apja, Vásony Béla ny. huszár ezredes autográf aláírásával. Apró szakadásokkal. 3238857
17073
476
Military
Antik szurony. Köpűs döfőszurony, XVIII-XIX. sz. Korrodált vas, h: 50 cm 3239842
17074
476
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, gyalogos hadosztály, páros zászló és kalligrafikus díszítéssel, kis kopással, d: 8,5 cm 3239870
17075
476
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, színes dupla zászló, csillag és kalligrafikus díszítéssel, sérült, d: 9,5 cm 3239874
17076
476
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, színes csomózott dupla zászló, császárfalevél és kalligrafikus díszítéssel, sérült, d: 8,5 cm 3239876
17077
476
Military
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, ritka zászló- és virágdíszítéssel, lepattanásokkal, d: 8 cm 3237524
17078
476
Military
1896 SMS Budapest, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet Monarch-osztályú partvédő páncélosának vízre bocsátása, kartonra kasírozott fotó, sarkain kissé sérült, dekoratív kartonon, 16,5x12,5 cm (teljes méret: 25x21,5 cm) 3047065
17079
476
3400
Military
Fogarasi gyűjtemény: csapatfotó, és katonai témájú képeslapok 4 db 3047068
17080
476
Military
cca 1943-44 8 db tábori postai levelezőlap 3241478
17081
476
Military
1867 Pesth, Obsit (Abschied), hódmezővásárherlyi születésű, 46. gyalogezred kötelékébe tartozó közkatona részére, címerrel dekorált, papírfelzettel, beazonosítandó aláírással, hajtásnyomokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft