Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante (Hornyánszky-ny.), 492 p.+ 32 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, ázott, kissé deformált gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, a kihajtható térkép sérült.