https://www.darabanth.com/hu/476-Gyorsarveres/476.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500018/Prevarek-Ferencz-papai-t-kamaras-ivani-plebanos-aranymises-aldozopap-elete-es-mukodese-Irta-~II3238266
3238266
20984
476
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
Prevarek Ferencz pápai t. kamarás, iváni plebános, aranymisés áldozópap élete és működése. Irta: Egyik tisztelője. Sopron, 1893, Nyomatott Litfass Károlynál. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, laza kötéssel. Bártfai Szabó László (1880-1964) történész, levéltáros, könyvtáros ex librisével.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m