Fábry Zoltán: Stószi délelőttök. (Dedikált!) Pozsony, 1968, Madách Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban. A szerző, Fábry Zoltán (1897-1970) felvidéki magyar író, kritikus által Kövendi Judit (1928-1987) újságíró részére dedikált példány.