Claude Pierre (1803-1854): Előkelő úr portréja, 1836. Akvarell, ceruza... https://www.darabanth.com/hu/476-Gyorsarveres/476.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Claude-Pierre-1803-1854-Elokelo-ur-portreja-1836-Akvarell-ceruza-papir-jelezve-jobbra~II3232065
3232065
10539
476
24000
Leírás: Claude Pierre (1803-1854): Előkelő úr portréja, 1836. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. 14,5x11,5 cm
: szr