Üvegtárgyak Tételek száma: 463
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3186588
12363
475
4400
Glass-objects
Sklo Union cseh barackszínű asztaldísz, 14x14 cm 3186598
12364
475
4800
Glass-objects
Chrisbska cseh váza, pereménél kék színezéssel, m: 18 cm 3186610
12365
475
6500
Glass-objects
Mstisov cseh többszínű asztaldísz, 23x16 cm 3191134
12366
475
Glass-objects
Murano királykéken színezett magasváza. Anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 37 cm 3192040
12367
475
Glass-objects
3 darab antik patikai üveg, m: 13,5 cm 2729727
12368
475
Glass-objects
Ólomkristály likőrös palack, kopásnyomokkal, m: 29 cm 3163646
12369
475
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott színes virágcsokor felépítménnyel, gömbalakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 7 cm 3163643
12370
475
3800
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott színes virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen lapokra fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 8,5 cm 3163641
12371
475
4800
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen lapokra fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, minimális kopással, m: 8,5 cm 2935121
12372
475
Glass-objects
Ólomkristály váza, Osztrák Labdarúgó Szövetség emblémával. Hibátlan 22,5 cm 2768800
12373
475
3200
Glass-objects
Hialit üvegváza, kis kopással, m: 14,5 cm 2777052
12374
475
3200
Glass-objects
Nagy kék gyümölcsös tál. Anyagában színezett, hibátlan 38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft