Üvegtárgyak Tételek száma: 463
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3200218
12729
475
14000
Glass-objects
cca 1930, belga banklámpa, zománcozott fém búrával, márvány talpon, kapcsolója hiányzik, búráján zománc sérült, jelzés nélkül, m: 50 cm 3200252
12730
475
11000
Glass-objects
Antik rézlemez asztali lámpa, fényképtartó résszel, savmaratott búrával, m: 36,5 cm 2775522
12731
475
7500
Glass-objects
Asztali lámpa, ón és réz testtel, dekoratív, homokfújt, csiszolt sárga üveg búrával. Új kábelezéssel, kapcsolóval, működőképes. m: 36 cm 2809787
12732
475
3800
Glass-objects
Antik ezüstözött fém asztali kínálótál, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2775663
12733
475
Glass-objects
Ophir design fém asztali szett (hamuzó, gyufatartó, gyertyatartó, tálca), 4 db-os, jelzett, kopásokkal, d: 29,5 cm-ig, m: 25 cm-ig 2815737
12734
475
2200
Glass-objects
Bonbonier, kerek üveg tálka,fém peremmel,festés nyomokkal,patinás fém tetővel, tető mozog rajta, nagyméretű gomb fogóval. Kopott. 12x11 cm 2906399
12735
475
Glass-objects
Szecessziós talpas osztrigakínáló, körbefutó rózsamintás díszítéssel, dór oszlopos talpazaton, nem hozzáillő fedővel, üvegbetét nélkül jelzés nélkül, d: 22,5 cm, m: 29 cm 2896439
12736
475
Glass-objects
Art deco hamuzó. Elegáns asztali hamuzó, ezüstözött alpakka, emelvényen, szolid mintájú gyufatartóval, téglalap test, fa talpon, korának megfelelő kopásokkal. Szép állapotban. m: 16 cm, d: 10x 11 cm 2896432
12737
475
3200
Glass-objects
Antik gyertyatartó. Antik asztali Art-deco stílusú krómozott kétkarú gyertyatartó, kerek talpon, szép fényes állapotban. Jelzés nélkül. m: 25 cm d: 11.5 cm 2834713
12738
475
Glass-objects
Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:"GESCHÜTZT Real Bronce" vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm 2834693
12739
475
4800
Glass-objects
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm 2834694
12740
475
4800
Glass-objects
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft