Üvegtárgyak Tételek száma: 463
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3223268
12485
475
Glass-objects
Antik nagyméretű foncsorüveg gyertyatartó pár, m: 43-44 cm 3223385
12486
475
Glass-objects
Omron vérnyomásmérő tokkal, működik 3164372
12487
475
5500
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 8 cm 3164340
12488
475
4200
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 6,5 cm 3164329
12489
475
6500
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis pattogzással, m: 8,5 cm 3217620
12490
475
Glass-objects
Iittala finn design whiskys pohár, párban, eredeti dobozában, jelzett 3,5 cm 3165732
12491
475
Glass-objects
Antik dugós kölnis üveg, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett, m: 9 cm 3223526
12492
475
Glass-objects
Ólomkristály füles kínáló, m: 20,5 cm 3224183
12493
475
Glass-objects
Nagyméretű bordó üveg gyümölcskínáló, d: 26 cm, m: 16 cm 3224735
12494
475
4200
Glass-objects
Skandináv 6 darabos élénknarancs színezésű design váza, jelzés nélkül, m: 21,5 cm 3224727
12495
475
4400
Glass-objects
Krémzöld szódás üveg, jelzett, m: 33,5 cm 3224729
12496
475
3200
Glass-objects
Skandináv hengerváza, hibátlan, d: 10 cm, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft