1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae" ez... https://www.darabanth.com/hu/475-Gyorsarveres/475.0/Numizmatika/Militaria~2000021/1915-Hazank-remenye-Nagyasszonyunk-1914-1915-Patrona-Hungariae-ezustozott-fem-patriota-medal~II3224088
3224088
34155
475
3800
Military
Numizmatika
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,30 EUR , 11,88 USD
Leírás: 1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae" ezüstözött fém patrióta medál füllel. Szign.:W.M. (26x19mm) T:XF patina
Hungary 1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae (The Hope of our Country is our Lady)" silver plated metal patriotic pendant with ear. Sign.:W.M. (26x19mm) C:XF patina
: ttg