Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3230577
11332
475
Ex libris - small-graphics
Radványi Román Károly (1900-1957) ex libris, klisé, papír, jelzett a dúcon, 14x11 cm 3227491
11333
475
Ex libris - small-graphics
Semsey Andor (1917-1986): Portré (Önarckép?). Linómetszet, papír, jelzett. Hajtásnyomokkal. 14x10 cm 3223860
11334
475
2200
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Udvarlás, nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 13×9 cm 3223876
11335
475
2200
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet, nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 13×9 cm 3227836
11336
475
Ex libris - small-graphics
Stella, Guido Balsamo (1882-1941): Ex libris Frido, 1909. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15,5x12 cm. 3229143
11337
475
Ex libris - small-graphics
Biai-Föglein István (1905-1974): Karácsonyi-újévi köszöntő lap. Rézkarc, papír, jelzett, Biai Föglein István és édesanyja, Jenny autográf köszöntő soraival, kisebb folttal 9,5x15 cm 3231047
11338
475
Ex libris - small-graphics
össz. 15 db ex libris és kisgrafika, közte 2 db Vertel József és 1 db ex lbiris A. Semsey, többségégben küdföldi, klf. technikák, papír, klf. méretekben 3231065
11339
475
Ex libris - small-graphics
10 db vegyes ex libris és kisgrafika, közte erotikus, klf. alkotók (Vertel József, Bálint Ferenc, Kékesi László stb.) és technika, többségében jelzett, változó méretben. 3231060
11340
475
Ex libris - small-graphics
10 db vegyes ex libris és kisgrafika, halmozott grafika (grafika, bélyeg, alkalmi bélyegzés), klf. alkotók (Vén Zoltán, Kékesi László, ifj. Sáros András stb.) és technika, többségében jelzett, változó méretben. 3205524
11341
475
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990): 5 db jelzés nélküli fametszet, 6,5x5,5 cm és 11,5x10,5 cm között 3180737
11342
475
4800
Ex libris - small-graphics
Ex libris Bécsy László, rézkarc nyomódúc és a hozzá tartozó rézkarc, papír, jelzés nélkül, rézkarc kissé foltos és összehajtva, 15x10 cm 3069993
11343
475
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Dr. Lőke Miklós. Klisényomat, papír, jelzett, 8x6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft