Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Férfi arc. Jelzett, lila háttérrel, sérült, javított, d: 30,5 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 8/20.