Reklám

Tételek száma: 256

cca 1974-2020 Vegyes kártyanaptár tétel, közte Pénzjegynyomda Zrt, CIB Bank, MATÁV, űrhajózás, stb.
17144.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910 "Adria merített" borítékok eredeti litho grafikás csomagolásban
17145.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gazdák Biztosító Szövetkezete 1943. Karácsony. Szerk.: Kápolnás Ödön, Halácsy Dezső. VI. évf. [Bp., 1943, Gazdák Biztosító Szövetkezete], 80 p. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, közte Szűcs Pál (1906-1969) 4 egészoldalas színes reklámgrafikáival illusztrált. Valamint színes térképekkel, rajta a visszatért területekkel. A biztosító ingatlanainak kétoldalas fotómontázsával és az igazgatósági tagok fotóival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17146.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

kb 120 darabos reklámos kártyanaptár gyűjtemény az 1960-2000-es évekig, benne erotikus is, fotóalbumban.
17147.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

kb 120 darabos reklámos kártyanaptár gyűjtemény az 1990-es évekből, fotóalbumban.
17148.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

6 darab fém doboz, zömmel reklámosak, klf méretben
17149.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Duralex ezüstözött francia vajszervírozó, üvegbetéttel, "Hotel de Paris Monte Carlo" felirattal, kopással, m: 11,5 cm
17150.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

"Victor Schmidt & Söhne Wien Budapest" fa doboz, 25x17x5 cm
17151.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1913 Századok legendái 1913. nov., december. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kopott kiadói egészvászon mappában, sérült hártyapapír borítékokkal.
17152.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hunguest Hotel címkegyűjtemény és étlapok, sérült borító
17153.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1935-1940 Meinl Finom Bonbon papírdoboz, tollas ráírással, kopásnyomokkal, 19,5×14×6 cm
17154.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
23

cca 1910 gyógyszertári porcelán tégely, kopott felirattal m: 6 cm
17155.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft