18462.
Lezárult 474. Gyorsárverés
Plakát
60 000 Ft
162,60 EUR, 187,50 USD
cca 1938-1940 A legforróbb kaland (Senorita). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Bob Burns, Dorothy Lamour, Ray Milland, Martha Raye és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Hollywood movie "Tropic Holiday" (1938) starring Bob Burns, Dorothy Lamour, Ray Milland, Martha Raye, lithograph on paper, minor stains and damages on the edges