Nyomtatványok

Tételek száma: 342

cca 1920-1940 3 db háború előtti turisztikai katalógus, benne IBUSZ útitervek c. kiadvány
18167.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

cca 1920 Horoszkóp, csillagjóslás mozgatható táblával, kerékkel
18168.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1920-1930 Táncosnő, nyomat, papír, paszpartuban, 15×12 cm
18169.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1920 Margaret Tarrant (1888-1959): "Foreign Children". Színes nyomat (fotolitográfia), papír. Paszpartuban, bontatlan fóliában, látható méret: 9x15 cm, teljes: 19,5x26,5 cm
18170.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1920-1930 6 db Századunk és Huszadik század c. folyóirat szórványszámok
18171.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18172.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1922-1923 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXI. évf. 1-10. sz., 1922. szept. 15. - 1923. jún. 15. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap sarkán hiánnyal.
18173.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18174.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1925 Ricordo di Venezia - Vedute Artiche, Edit. A. Scrocchi Venezia, színes képekkel, viseltes állapotban, 17×24 cm
18175.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1925 A ciszterci rend székesfehérvári Szent István Reálgimnáziumának CXII. értesítője az 1924-25. iskolai évről. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István-ny., 86+(2) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval és gerinccel, néhány lapon beragasztott fotókkal, névsorokkal, bejegyzésekkel.
18176.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18177.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1926-1940 A Nyugat c. folyóirat 4 db szórvány száma
18178.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft