Nyomtatványok Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3136380
18402
474
Printed Materials
Rippl Rónai József. Nyomat, 46x39 cm, keretben, üvegezett, dekoratív 3136541
18404
474
Printed Materials
Szinyei nyomat. papír, nyomat, 73x56 cm, keretezett, üvegezett, . dekoratív 3180321
18405
474
Printed Materials
Japán fametszet után készült modern ofszet nyomat, 21x30 cm, üvegezett fakeretben. 3144418
18406
474
Printed Materials
A Pesti Magyar Színház. Nyomat, papír. XX. sz. 15x22 cm. Üvegezett fakeretben. 3104660
18407
474
4200
Printed Materials
Nagy metszet és nyomtatvány tétel: a XVII-XIX. századból származó metszetek, nyomatok. Városképek, történelmi személyek, néhány grafika későbbről is. Nagyméretű nyomatok, emléklapok. Sok rossz állapotban. 3217839
18408
474
Printed Materials
Erotikus, kézzel színezett nyomat, paszpartuban, 14×10 cm 3217104
18409
474
Printed Materials
4 db focis levelezőlap, gyűjtőkép, stb. 3218051
18410
474
Printed Materials
3087727
18411
474
9500
Printed Materials
"Életszínvonalunk, szociálpolitikánk a IX. és a X. pártkongresszus közötti időszakban" és "Művelődéspolitikánk a IX. és X. pártkongresszus közötti időszakban", feltekerve, beszakadásokkal,97x68 cm 3106000
18412
474
Printed Materials
9 darab gyermeket ábrázoló kartonkép. Kopással, m: 12-13 cm 3183394
18413
474
2200
Printed Materials
Hiroshige és egy másik japán művész fametszetei után készült 2 db reprodukció. Üvegezett, sérült és laza keretben. 7,5x12 (x2) cm. 3195658
18414
474
Printed Materials
Amerika (USA) nemzeti parkjait, természeti látnivalóit bemutató prospektusok (Yosemite, Utah State Parks, San Francisco Bay City Guide, stb.), össz. 14 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft