Nyomtatványok Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3221115
18364
474
Printed Materials
Cs. Horváth Tibor - Zórád Ernő: Huszárkaland. / A fekete marsall. (64 oldalon 2 színes képregény). Bp., Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó Vállalat, 64 p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. 3219461
18365
474
2200
Printed Materials
MemoCard Történelem tanulókártya (érettségire, órai készülésre, stb.), 50 lap, komplett 3221048
18366
474
3200
Printed Materials
10 db magyar szenteket ábrázoló, ill. magyar nyelvű szentkép 3221056
18367
474
3200
Printed Materials
5 db dekoratív, litho szentkép, a hátoldalon "Muster" (minta) bélyegzéssel 3221276
18368
474
3800
Printed Materials
Kb 100 db kitöltetlen itallap, koktéllap vendéglátósoknak 3221280
18369
474
Printed Materials
Magyar Állami Operaház makettkivágó 3216508
18370
474
Printed Materials
Torino városi őrségének egyenruhái a XV. sz.-tól a XIX. sz.-ig, 6 db színes reprodukció (szign.: Bigatti), Torino dombornyomott címerével ellátott papírmappában, lapméret: 33,5x24,5 cm 3216497
18371
474
Printed Materials
3 db távol-keleti illusztrációkról készült színes reprodukció, változó állapotban, 23x30 cm körül 3215323
18372
474
Printed Materials
Egy doboznyi sokdarabos vegyes papírrégiség tétel: cca 200 darab fotó, képeslapok, kiadványok, kártyanaptárak, filatélia, stb... 3095264
18373
474
Printed Materials
Coraggio és Christian Kröner festményei után (vallási ill. vadász témájú) készült 2 db reprodukció, jelzettek a nyomaton, lapméret: 53,5x42 cm és 40x29 cm 3216332
18374
474
Printed Materials
Salvador Dalí: Leda Atomica. Nyomat, papír, jelzés nélkül, 43x30,5 cm 3221645
18375
474
Printed Materials
Vegyes papírrégiség tétel. reklámok, utazási prospektusok, szentképek, Szentföldi zarándoklattal kapcsolatos nyomtatványok Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft