Tétel

Kikiáltási ár:

3 600 Ft

Leírás:

Bernardin de Saint-Pierre: Paul et Virginie suivi de La Chaumi?re indienne. Párizs, 1853, Furne. 1 t (szerző acélmetszetű portréja) + XL + 1 t (színes Korzika térkép) + 330 p. Francia nyelven. Számos rotációs fametszetű illusztrációval. Aranyozott gerincű, historizáló ornamentikával díszített korabeli egészbőr-kötés, gerincen és borítón kopásnyomokkal, többségében (foxing) foltos lapokkal, két lap hiánnyal (233-236 oldal), néhány kevés lap széle javított.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg