Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 124

Záhorzik Nándor (1935- ): Vetkőző akt. Jelzett, képcsarnok címke, hibátlan, bronzírozott műgyanta, m: 41 cm
12860.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Kínai bölcs. Faragott lábszárcsont, faragott fa talapzaton, m: 20 cm
12861.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Madonna gyermekével. Faragott és festett fa, jelzés nélkül, jó állapotban, m: 40 cm
12862.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

VM vagy MV jelzéssel: Strukturalista szobor. Bronz, patinás, jelzett m: 14 cm
12863.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Gérné Mezősi Aranka: Atlasz. 2018. Vegyes technika, fa talapzaton, jelzett, m: 41 cm
12864.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12865.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vintage kétágú iparművész gyertyatartó, bronzírozott alumínium, m: 29,5 cm
12866.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Horváth János (Budapest, 1940 - ): Szerenád. Égetett kerámia, jelzett a talpon: HJ, m: 29,5 cm
12867.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12868.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

József. Asztali kegytárgy, engóbozott kerámia, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
12869.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Férfi fej. Faragott népi szobor, m: 34 cm
12870.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Meditáló. Faragott keleti fa szobor, m: 26 cm
12871.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft