Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3181012
11739
472
Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott felülettel. Jelzett, kézzel festett, d: 13 cm, m: 9,5 cm 3180750
11740
472
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 3183915
11741
472
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Hengeres, pereménél szélesedő vázatest, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3181252
11742
472
Herendi zöld Apponyi mintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 11,5 cm 3065540
11743
472
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier, . Kézzel festett, jelzett, nem záródik jól d 9 cm + 2 db tálka 2829562
11744
472
Óherendi zöld virágmintás kagylós kínáló, jelzett, kis kopásokkal, 7x12 cm 3181254
11745
472
Herendi zöld Apponyi mintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 11,5 cm 3201516
11746
472
1944 Herendi hosszúkás kínáló, zöldvirágos kínáló, jelzett, kopással, 43x17 cm 3195467
11747
472
Herendi Hamlet. Jelzett, fehérmázas, restaurált, m: 29 cm 3197053
11748
472
Herendi virágmintás füles kínáló, jelzett, tertia, kopott, sérült, h: 19 cm 3197070
11749
472
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3161050
11750
472
Herendi indiai kosár mintás kínáló kézzel festett, jelzett, sérült, 16x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft