Kerámiák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3162016
11403
472
Art-ceramics
Majoros János: Zsugormázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm 3161857
11404
472
6500
Art-ceramics
Retro iparművész padlóváza. Jelzés nélkül, kopással, szájánál befestve, m: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3161782
11405
472
6500
Art-ceramics
Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos váza. Jelzett, kis mázhibával, mázrepedéssel, m: 22 cm 3161737
11406
472
6500
Art-ceramics
Mihály Béla: Csorgatott mázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 36 cm 3161623
11407
472
6500
Art-ceramics
Pesthidegkút kerámia kaspó. Áttört részekkel, jelzés nélkül, kopással, 22x22x18 cm 3160463
11408
472
6500
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat színátmenetes csorgatott váza. Jelzett, hibátlan, m: 33,5 cm 3160446
11409
472
6500
Art-ceramics
Kravsko lapított barna kerámia váza. Jelzett, lepattanással, szájánál repedéssel, m: 28 cm 3180550
11410
472
Art-ceramics
cca 19. sz. második fele, Nagyméretű antik osztrák fehérkerámia dísztál. Jelzett, hátoldalon sérüléssel, d: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3195037
11411
472
Art-ceramics
Zoomorf iparművész kiöntő, jelzett, m: 24 cm 3195003
11412
472
7500
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi miskakancsó, 6 bögrével, jelzett, mázhibával m: 8-24 cm 3195010
11413
472
Art-ceramics
cca 1940, Férfi figurális pálinkás butykos. Jelzett, kis mázhibával, m: 24 cm 3200964
11414
472
Art-ceramics
Plasztikus növénymotívumokkal díszített iparművész padlóváza. Képcsarnokos címkével, m: 42,5 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft