https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 220

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kristály váza, ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, m: 28,5 cm
1
22156.

Kristály váza, ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, m: 28,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) teáskanna két csészével és aljjal, Bécs, XIX. sz. vége. Poncolt, jelzett, dianás jelzéssel, csont betéttel, csésze d: 10 cm, m: 5,5 cm, tálca d: 15,5 cm, kanna m: 26 cm, d: 28 cm, 1170 g
1
22157.

Ezüst (Ag) teáskanna két csészével és aljjal, Bécs, XIX. sz. vége. Poncolt, jelzett, dianás jelzéssel, csont betéttel, csésze d: 10 cm, m: 5,5 cm, tálca d: 15,5 cm, kanna m: 26 cm, d: 28 cm, 1170 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
EUR
,
1 250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 db ezüst (Ag) gyertyatartó pár. Sterling ezüst, jelzett össz 1170 g 20x25 cm
1
22158.

2 db ezüst (Ag) gyertyatartó pár. Sterling ezüst, jelzett össz 1170 g 20x25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
EUR
,
812,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) Empire antik csónak alakú fűszertartó, kék üvegbetéttel, jelzett, nettó: 53,7 g
1
22159.

Ezüst (Ag) Empire antik csónak alakú fűszertartó, kék üvegbetéttel, jelzett, nettó: 53,7 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) finoman cizellált nyolcszögletű szelence, jelzett, 8,8×5,1 cm, nettó: 68,7 g
1
22160.

Ezüst(Ag) finoman cizellált nyolcszögletű szelence, jelzett, 8,8×5,1 cm, nettó: 68,7 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
EUR
,
53,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, bruttó: 112g
1
22161.

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, bruttó: 112g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) cigarettatárca, vonalazott mintás díszítéssel, jelzett, bruttó: 158g
1
22162.

Ezüst (Ag) cigarettatárca, vonalazott mintás díszítéssel, jelzett, bruttó: 158g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au) bross, zöld (zafír?) kővel, 8K, jelzett, bruttó 6,2g
1
22163.

Arany (Au) bross, zöld (zafír?) kővel, 8K, jelzett, bruttó 6,2g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
3
 
12 darabos ezüst (Ag) fagylaltos kanál garnitúra, jelzett, nettó: 379 g
1
22164.

12 darabos ezüst (Ag) fagylaltos kanál garnitúra, jelzett, nettó: 379 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
9K arany fülbevaló borostyánnal. Jelzett. br 2,68 g
1
22165.

9K arany fülbevaló borostyánnal. Jelzett. br 2,68 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű, borostyán berakással, jelzett, bruttó: 11,7g
1
22166.

Ezüst (Ag) gyűrű, borostyán berakással, jelzett, bruttó: 11,7g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
15
 
2 darab ezüst (Ag) karkötő, jelzett, ismétlődő geometrikus mintázattal díszítve, nettó: 21,7g
1
22167.

2 darab ezüst (Ag) karkötő, jelzett, ismétlődő geometrikus mintázattal díszítve, nettó: 21,7g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
6
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz