Nyomtatványok Tételek száma: 458
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3173835
18280
471
Printed Materials
1913 Zombor, az Evang. közérdek c. egyházi, iskolai és társadalmi lap I. évf. 10. száma. 3147372
18281
471
Printed Materials
1915 Az Esztergomi Friss Ujság aug. 11- i száma, címlapon Károly trónörökös és Zita hercegné képével és üdvözlésükre írt verssel beszakadással 3173783
18282
471
4800
Printed Materials
1917 A Fidibusz c. szatirikus folyóirat 7 db száma, nagyrészt jó állapotban 3130806
18283
471
Printed Materials
1919 Tavasz. Szépirodalmi, művészeti és közgazdasági folyóirat. Felelős szerkesztő: Herczeg János. Megjelenik minden vasárnap. I. évfolyam, 8. szám. (1919. június 1.) Pozsony, 1919. Wigand K. F. Könyvkiadóvállalat (ny.) [99]-111 + [3] p. Oldalszámozáson belül néhány szövegközti grafikával díszítve. A pozsonyi Tavasz folyóirat 1919-1921 között jelent meg, 36, 45, illetve 12 lapszámmal. Főként irodalmi anyagot közölt, elbeszéléseket, verseket, jelenteket, valamint a pozsonyi művészi, színházi életet szemlézte. Példányunk végén helyi apróhirdetések, a leveleken felül kisebb, halvány foltosság. Lakatos 3882. Galambos 1. Fűzve, illusztrált, foltos kiadói borítóban. Jó példány. 3158943
18284
471
Printed Materials
cca 1920-1930 Ricordo di Pompei, leporello 32 fekete-fehér fotóval. Kopott borítóval. 3157059
18285
471
Printed Materials
Trianon. 1920. jún. 4. Veszprém, 1990, Turul. Kiadói papírkötés, 2501437
18286
471
Printed Materials
cca. 1920 Házi áldás. 18x13 cm sérült üvegezett fakeretben. 3172565
18287
471
Printed Materials
cca 1920-1930 Női magazin és társasági lap tétel, Magyar Uriasszonyok Lapja, Társaság. kb 40 db 3176515
18288
471
Printed Materials
1921 Az Ember c folyóirat Göndör Ferenc politikai hetilapja. Somogyi Béla emlékszám. IV. évf. 8. sz. 3099183
18289
471
500
Printed Materials
1924 A Jézustársasági Kalocsai Stephaneum növendékei 1924-25- 9p. Ceruzás beírásokkal 2530325
18290
471
Printed Materials
1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság 3152852
18291
471
Printed Materials
ca 1925 Czechoslovakei Bűcher- Autographen Asichten V. A. Heck Antikvárium katalógusa. 29p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft