Fotó Tételek száma: 560
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2964366
15681
471
Photo
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm 2494531
15682
471
Photo
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm 2328018
15683
471
Photo
David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm 2820982
15684
471
Photo
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek. 3119891
15685
471
Photo
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm 2852400
15686
471
3200
Photo
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között 2057249
15687
471
900
Photo
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm 3186697
15688
471
3400
Photo
cca 1925 Kertész Andor (később André Kertész) (1894-1985) magyar (később francia - amerikai) fotóművész felvétele (Párizsi forgalom), a néhai Fővárosi Fotó Vállalat (FŐFOTÓ) Váci utcai Fotógalériájának archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3186623
15689
471
Photo
cca 1938 Henri Cartier-Bresson (1908-2004) francia fotóriporter, fotóművész felvétele (Piknik), 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, a néhai Fotó újság archívumából, 15x21 cm 3186620
15690
471
Photo
cca 1950 Vándor Géza (1898-1956) fotóművész hagyatékából fehérneműs reklámfotók, 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3186592
15691
471
Photo
cca 1930 ,,XX. századi modern Siva pihenője", 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 21x15 cm 3186573
15692
471
Photo
,,Szürreális nőideál az 1960-as évekből", 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft