Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 417

Fehér (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 40x50 cm. Üvegezett fakeretben.
11389.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kőhalmi jelzéssel: Repülő paripa. Olaj, farost. 50x40 cm. Apró felületi sérüléssel. Fakeretben.
11390.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

AL jelzéssel: Színes kép. Olaj, farost. 60x70 cm.
11391.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

MIklós jelzéssel: Út az erdőből. Olaj, farost, kissé sérült. 34x42 cm
11392.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Bánfi jelzéssel: Tank. Olaj, karton. 25x30 cm
11393.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kohán jelzéssel: Harcos. Szén, papír. Hátoldalán MNG 262/978 dz. bírálati címkével. Üvegegezett fakeretben, hátoldalán üvegen repedéssel. 45x31,5 cm
11394.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Barcsay jelzéssel: Alakok. Tempera, papír. 50x70 cm
11395.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Barcsay jelzéssel: Négy alak. Olaj, papír. 50x70 cm
11396.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

MT jelzéssel: Alak. Olaj, farost. Jobb felső sarkában vágott. 50x40 cm
11397.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

MT jelzéssel: Két alak. Olaj, farost. 50x40 cm
11398.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Róna V jelzéssel: Táj szélmalommal. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 20×26 cm
11399.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kostyánfalvy jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, festékcsíkkal, keretben, 40×50 cm
11400.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft